Praca: Tokarz

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Tokarz
Miejsce pracy: Chełmek
Numer: StPr/jokr/21/0183
OBOWIĄZKI:
obsługa tokarki, znajomość rysunku technicznego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa maszyn na produkcji

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku, znajomość rysunku technicznego, umiejętność obsługi tokarki konwencjonalnej.Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w systemie jednozmianowym od 6:30 do 14:30.

Miejsce pracy:

Chełmek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu