skip to Main Content

Praca: Tokarz


Ogłoszenie numer: 3715821, z dnia 2020-10-02

Klient portalu Praca.pl

Firma istnieje od 2000 roku.

Tokarz

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

 

Opis stanowiska

Tokarz

Wymagania

  • Umiejętność samodzielnej pracy na tokarkach.
  • Czytanie dokumentacji technicznej (rysunków).

Oferujemy

  • Praca w godzinach 7,00-15,00 od poniedziałku do piątku.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Żębocin
  • Opublikowano: 2020-10-07

  • Przygotowanie procesów obróbki skrawaniem: zapoznanie się z rysunkiem technicznymWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-10-07

  • obsługa tokarekWymagania konieczne:Zawód: Tokarz w metalu (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Back To Top