Praca: Trener Sprzedaży B2B

Trener Sprzedaży B2B
Miejsce pracy: Kraków
MP/KRA/T
Twoje Zadania:
  • Prowadzenie wysokiej jakości szkoleń i warsztatów produktowych, sprzedażowych i rozwojowych dla handlowców z kanału biznesowego.
  • Budowanie i aktualizowanie programów szkoleniowych.
  • Identyfikacja i analiza obszarów wymagających podniesienia kwalifikacji handlowców wraz z rekomendacją.
  • Wspieranie procesu wdrożenia nowego doradcy biznesowego.
  • Odpowiedzialność za jakość prowadzonych szkoleń.
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjackie, docenimy kierunek: psychologia).
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku trenera – szkolenia produktowe, z zakresu technik sprzedaży, rozwojowe.
  • Znajomość zasad prowadzenia coachingu – mile widziane doświadczenie.
  • Umiejętność pracy z grupą i łatwość nawiązywania relacji.
  • Samodzielność i kreatywność.
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności: Excel, Word, Power Point).
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
Oferujemy:
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz ciekawą pracę w dynamicznym i zgranym zespole.
  • Udział w innowacyjnych projektach realizowanych w Spółce.
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód.
  • Dobrą atmosferę i otwartość na Twoje pomysły/rozwiązania.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.