Praca: Woźny

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Woźny
Miejsce pracy: Rabka-Zdrój
Numer: StPr/20/0778
OBOWIĄZKI:

zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: utrzymanie czystości i porządku

Miejsce pracy:

Rabka-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: wczoraj

  • Zakres obowiązków:Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za proste pracę porządkowe na magazynie oraz terenie przyległym do marketu. Wymagania:sumienność,dokładność,orzeczenie o stopniu...

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków-Lublańska
  • Opublikowano: 2020-10-20

  • Obowiązki:Bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, kuchni i toalet,Odkurzanie,Wycieranie biurekWymagania:Sumienność i punktualność,Dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Miechów
  • Opublikowano: 2020-10-15

  • utrzymywanie porządku i ładu w pomieszczeniach biurowych.

Firma: Sądecki Urząd Pracy

  • Sprzątaczka- pożądane wykształcenie zawodowe, dokładność, sumienność, kultura osobista, dyspozycyjność, mile widziany staż pracy w zawodzie.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: Wysoka...

Back To Top