Praca: Woźny

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Woźny
Miejsce pracy: Osiek
Numer: StPr/teja/20/0813
OBOWIĄZKI:
- sprzatanie pomieszczeń przedszkolnych, sal zajęć dla dzieci, łazienki, korytarza;- pomoc nauczycielce w sprawowaniu opieki nad dziećmi podczas zabaw, zajęć i innych czynnosci samoobsługowych;- aktywny udział w zabawach, zajęciach w pracy z dziećmi;- troska o ład , czystość i porządek w sali podczas zabaw, zajęć;- mycie okien, pranie firanek;- utrzymywanie w czystości sprzętów, zabawek, pomocy dydaktycznych;- pomoc dzieciom w rozbieraniu i ubieraniu się przed ćwiczeniami gimnastycznymi oraz wyjściem na dwór;- pomoc w zapewnieniu bezpiecznych zabaw, spacerów, wycieczek dzieci młodszych;- udział w dekorowaniu sali;- pomoc przy dzieciach w sytuacjach tego wymagających;- posługiwanie sie kserokopiarką;- odpowiedanie za powierzony sprzęt i środki czystości. Oferta stażu przeznaczona dla osób powyżej 50 roku życia
Miejsce pracy:

Osiek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2020-10-21

  • Zakres obowiązków:Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za proste pracę porządkowe na magazynie oraz terenie przyległym do marketu. Wymagania:sumienność,dokładność,orzeczenie o stopniu...

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków-Lublańska
  • Opublikowano: 2020-10-20

  • Obowiązki:Bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, kuchni i toalet,Odkurzanie,Wycieranie biurekWymagania:Sumienność i punktualność,Dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Miechów
  • Opublikowano: 2020-10-15

  • utrzymywanie porządku i ładu w pomieszczeniach biurowych.

Firma: Sądecki Urząd Pracy

  • Sprzątaczka- pożądane wykształcenie zawodowe, dokładność, sumienność, kultura osobista, dyspozycyjność, mile widziany staż pracy w zawodzie.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: Wysoka...

Back To Top