Praca: Wychowawca świetlicy

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Wychowawca świetlicy
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/24/0421
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z organizacją pracy świetlicy; zapoznanie z prowadzoną dokumentacją; sprawowanie opieki nad dziećmi; planowanie tematyki zajęć, ich form i metod prowadzenia; prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych; prowadzenie zajęć tematycznych rozwijających uzdolnienia i zainteresowania; współpraca z rodzicami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe; osoba uczciwa, miła, lubiąca pracę z dziećmi, chętna do pracy

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach