skip to Main Content

Praca: Zbrojarz - kierowca


Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Zbrojarz - kierowca
Miejsce pracy: Antolka
Numer: StPr/20/0387
OBOWIĄZKI:

wykonywanie prac zbrojarskich, pełnienie obowiazków kierowcy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

mile widziana umiejętność wykonywania zbrojenia

Miejsce pracy:

Antolka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Lambda S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Wymagania:Doświadczenie na stanowiskuUmiejętność kręcenia długimi cęgamiOferujemy:Atrakcyjne wynagrodzenieUmowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZusDodatkowe bezpłatne ubezpieczenieZakwaterowanieMożliwość wzięcia...

Firma: Lambda S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Wymagania:Doświadczenie na stanowiskuUmiejętność kręcenia długimi cęgamiOferujemy:Atrakcyjne wynagrodzenie – od 115 SEK netto/hUmowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZusDodatkowe bezpłatne...

Firma: WE CAN DO HR Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2020-11-25

  • Opis stanowiska:prace zbrojarskie przy budowie osiedlaWymagania:doświadczenie zawodowe zbrojarskie,znajomość rysunku technicznego,dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego,uczciwość i rzetelność.

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-11-19

  • Drobne prace budowlane. Montowanie siatek i szkieletów zbrojeniowych. Ładowanie i rozładowywanie materiałow na np. żurawie budowlane. Praca na terenie Krakowa oraz na terenie całego kraju.Wymagania...

Back To Top