Praca: Zbrojarz

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Zbrojarz
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/20/0613
OBOWIĄZKI:
przygotowanie materiałów, narzędzi i sprzętu do realizacji robót zbrojarskich; organizowanie transportu materiałów do robót zbrojarskich na placu budowy i na stanowiskach ich składowania; posługiwanie się dokumentacją techniczną i wytycznymi dotyczącymi wykonywania robót zbrojarskich w celu ustalenia zakresu robót, kolejności, czsasu trwania i rodzajów potrzebnych materiałów; montowanie siatek i szkieletów zbrojeniowych ze stali zgodnie z dokumentacją techniczną; układanie siatek i szkieletów zbrojenia w miejscu wbudowania lub w formach do produkcji prefabrykatów; przygotowywanie mieszanki betonowej sposobem ręcznym i mechanicznym, układanie mieszanki betonowej w deskowaniu lub w formie, zagęszczanie i pielęgnacja betonu; montowanie form i deskowań do wykonywania elementów betonowych i żelbetowych oraz ich demontaż; wykonywanie konstrukcji betonowych i żelbetowych w deskowaniu lub formie; zbrojenie i betonowanie elementów żelbetowych dróg i mostów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

zdolny do pracy na wysokości powyżej 3 m

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach