Praca: Pracownik fizyczny

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2384
OBOWIĄZKI:
Transport towaru wielkogabarytowego, zadania sezonowe przy obsłudze klimatyzatorów, wymiana żarówek, bieżące naprawy hydrauliczne, drobne renowacje, malowanie, przemeblowania, przenoszenie sprzętu, wykonywanie czynności przy oddawaniu sprzętu do utylizacji, udział w rozwożeniu dokumentów sądowych pomiędzy komórkami organizacyjnymi tut. Sądu ulokowanymi w różnych sąsiadujących ze sobą budynkach, wykonywanie czynności zleconych przez Kierownika Wydziału.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi technicznej biur, hoteli i innych obiektów
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługiwania urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie