Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Fryzjer
Miejsce pracy: Biały Dunajec
Numer: StPr/24/0113
OBOWIĄZKI:
praca na stanowisku fryzjerskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biały Dunajec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Biecz
  • Opublikowano: wczoraj

  • Przygotowywanie stanowiska pracy do wykonywania usługi fryzjerskiej; Ustalanie zakresu do wykonania usługi; Przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych, regeneracyjnych i relaksacyjnych; Wykonywanie uzgodnionej usługi...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: 2024-04-25

  • fryzjerstwo damsko-męskie Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer* Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: fryzjer Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-21

  • strzyżenie, modelowanie, czesanie, farbowanie, układanie, doradztwo Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: aktywizacja zawodowa-szkolenie Wymagania inne:

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Słomniki
  • Opublikowano: 2024-04-19

  • wg załącznika nr 1 programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: