skip to Main Content

Praca: Kelner


Sądecki Urząd Pracy
Kelner
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/0125
OBOWIĄZKI:
Kelner - oferta stażu realizowana w ramach programu "Regeneracja".- obsługa gości hotelowych,- dbanie o czystość sal, - rekomendowanie dań,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-24

  • Obsługa klientów. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 h/mc Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-23

  • Serwowanie posiłów i napojów. Praca w godz. 10-22 również w weekendy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Białka Tatrzańska
  • Opublikowano: 2024-04-21

  • zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Wymagania inne: Komunikatywność, dobra kondycja fizyczna,...

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2024-04-19

  • Zadania: - obsługa gości hotelowych,- dbanie o czystość sal, - rekomendowanie dań.Oferta stażu realizowana w ramach programu "Regeneracja". Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wymagania inne: