skip to Main Content

Praca: Kierowca samochodu osobowego


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierowca samochodu osobowego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2471
OBOWIĄZKI:
Przewóz osób lub towarów za pomocą platform technologicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 4 432 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Konina
  • Opublikowano: wczoraj

  • Prowadzenie pojazdów samochodowych z wyjątkiem autobusów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony, z przyczepami i bez przyczep, przeznaczone do publicznego transportu drogowego, przewożąc nimi różnego...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zakopane
  • Opublikowano: wczoraj

  • przewóz osób Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Witkowice
  • Opublikowano: wczoraj

  • Dowożenie materiałów na budowę. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie w brukarstwie, wymagane prawo jazdy kat.B. Praca na terenie wojewódzwa śląskiego i...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Trąbki (pow. wielicki, gm. Biskupice), Trąbki
  • Opublikowano: wczoraj

  • Kierowca pojazdu wykonujący prace fizyczne, prowadzenie pojazdu oraz załadunek i rozładunek. Inne zadania podejmowane w celu wykonywania zadania służbowego, prace porządkowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...