Praca: Kierownik projektu

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik projektu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2116
OBOWIĄZKI:
Kierownik Projektu:1. Przygotowanie kosztorysów wyceny prac wraz z edycją dokumentów przetargowych, kontraktu, budżety, zestawień ilościowych.2. Identyfikacja zakresu robót angażując odpowiednich interesariuszy.3. Negocjowanie kontraktów i harmonogramów z klientami oraz podwykonawcami.4. Wsparcie dla aktywności związanych z roszczeniami i sporami związanymi z realizowanymi kontraktami.5. Poszukiwanie i nawiązywanie relacji z nowymi podwykonawcami i dostawcami.6. Ewaluacja ofert od podwykonawców, negocjacje z potencjalnymi podwykonawcami i dostawcami.7. Zakupy lub uzgodnienia zamówień do podwykonawców i dostawców.8. Zarządzanie projektami, w tym koordynacja, planowanie, postęp, podwykonawstwo, komunikacja z interesariuszami w celu pomyślnej realizacji projektów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: doświadczenie mile widziane
Uprawnienia: komunikacja i praca w zespole

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie