Praca: Młodszy menedżer projektów ds. usług personalnych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy menedżer projektów ds. usług personalnych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2203
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie projektami operacyjnymi o dużym wpływie dla Global HR Operations. Pełnienie funkcji Project Managera, prowadząc najbardziej transformacyjne projekty, zapewniając, że projekty są terminowe, osiągają główne cele i nie przekraczają budżetu, zapewniając planowanie, kontrolę i monitorowanie kluczowych działań, identyfikując i łagodząc ryzyka i problemy, identyfikując i komunikując się z wszystkimi kluczowymi interesariuszami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Uprawnienia: dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: planowanie zadań i ustalanie priorytetów

Wymagania inne:

asertywność, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność zarządzania ludźmi, wymagane minimum 3 lata na stanowisku kierowniczym powiązanym z prowadzeniem projektów

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie