Praca: Kosmetolog

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kosmetolog
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2605
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz, brwi i rzęsy.Praca w godz. 11:00 - 19:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetolog (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: kosmetologia
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Min. pół roku doświadczenia zawodowego.Umiejętności: wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz, brwi i rzęsy.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie