Praca: Krojczy

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Krojczy
Miejsce pracy: Szymbark
Numer: StPr/24/0196
OBOWIĄZKI:
Ręczne wykrawanie dywanów samochodowych z materiału; Kompletowanie zamóweń; Pakowanie wyrobów gotowych; Wycinanie prostych kształtów za pomocą maszyny; Nanoszenie na dywaniku nadruków; Ogólna pomoc w razie potrzeby poszczególnym działom firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Krojczy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia; sprawność fizyczna i zdolność do wysiłku fizycznego; staż pracy w zawodzie - min. 6 m-cy.

Miejsce pracy:

Szymbark

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach