skip to Main Content

Praca: Krojczy


Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Krojczy
Miejsce pracy: Wolbrom
Numer: StPr/24/0357
OBOWIĄZKI:
Wykrawanie elementów z warstw materiałów włókienniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Wymagana dokładność. Może być osoba do przyuczenia do zawodou.

Miejsce pracy:

Wolbrom


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Szymbark
  • Opublikowano: wczoraj

  • Ręczne wykrawanie dywanów samochodowych z materiału; Kompletowanie zamóweń; Pakowanie wyrobów gotowych; Wycinanie prostych kształtów za pomocą maszyny; Nanoszenie na dywaniku nadruków; Ogólna pomoc w razie potrzeby...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Szymbark
  • Opublikowano: 2024-04-09

  • Ręczne wykrawanie dywanów samochodowych z materiału; Kompletowanie zamóweń; Pakowanie wyrobów gotowych; Wycinanie prostych kształtów za pomocą maszyny; Nanoszenie na dywaniku nadruków; Ogólna pomoc w razie potrzeby...