Praca: Lekarz weterynarii

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Lekarz weterynarii
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/24/0366
OBOWIĄZKI:
badanie stanu zdrowia zwierząt i rozpoznawanie chorób; Leczenie zwierząt domowych; Wykonywanie zabiegów chirurgicznych; Prowadzenie profilaktyki; Wystawianie recept na leki; Prowadzenie dokumentacji medycznej; Prowadzenie gospodarki lekami i sprzętem; Rozpowszechnianie wiedzy weterynaryjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: weterynaria

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe kierunkowe; osoba komunikatywna, punktualna, dokłądna, otwarta, z wysoką kulturą osobistą.

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach