skip to Main Content

Praca: Magazynier


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Magazynier
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2305
OBOWIĄZKI:
Praca w magazynie, przyjmowanie towaru.---Praca w godz. 6:00-14:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Znajomość branży mięsnej, możliwość przyuczenia.

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Prusy
  • Opublikowano: wczoraj

  • wg załącznika nr 1 programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: dobra organizacja pracy, chęć uczenia się nowych rzeczy,zaangażowanie, skrupulatność, odpowiedzialność.

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Magazynier zajmuje się organizacją, kontrolą i utrzymaniem porządku w magazynie. Przyjmuje, składowuje oraz wydaje towary zgodnie z obowiązującymi procedurami. Ponadto dba o prawidłowe oznakowanie i identyfikację...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wierzbno (pow. proszowicki, gm. Koniusza), Wierzbno
  • Opublikowano: wczoraj

  • załądunek, rozładunek towaeru, sprawdzanie stanów magazynowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: wczoraj

  • Przyjmowanie towarów do magazynu; sprawdzanie pod względem ilościowym; wydawanie towarów z magazynu; rozkładanie towaru na powierzchni magazynowej ; sprawdzanie terminów przydatności do użytku; wydawanie z magazynu wg...