Praca: Manikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Manikiurzystka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0259
OBOWIĄZKI:
-diagnozowanie stanu skóry i paznokci,-usuwanie martwego naskórka różnymi technikami,-wykonywanie manicure hybrydowego, żelowego, klasycznego,-przedłużenie paznokci,-nauka pedicure klasycznego, frezarkowego i hybrydowego,-dezynfekcja i sterylizacja narzedzi oraz dbanie o czystość na stanowisku pracy,-telefoniczna i bezpośrednia obsługa klienta,-obsługa programu ,,Booksy: do rezerwacji wizyt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Kurs stylizacji paznokci.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce