Praca: Menedżer ds. analizy biznesowej ds. cyfryzacji

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer ds. analizy biznesowej ds. cyfryzacji
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2114
OBOWIĄZKI:
Nastawienie na doskonalenie, aby zidentyfikować i zdefiniować mniej oczywiste kwestie lub problemy; aktywne i konstruktywne uczestnictwo w spotkaniach burzy mózgów, podczas których omawiane są i/lub rozwiązywane problemy. Nadawanie struktury i porządku niezdefiniowanym problemom i/lub problemom o dużej skali, ułatwiając ich rozwiązywanie i rozwiązywanie ich. Wykorzystywanie myślenia systemowego i kreatywnego w opracowywaniu opcji rozwiązań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: analityczne myślenie
Uprawnienia: Zarządzanie czasem
Uprawnienia: Dobry kontakt z klientem

Wymagania inne:

Zaangażowanie z umiejętnością prioretyzowania zadań i znajdowania rozwiązań w sytuacjach pod presją ze strony klienta. Doświadczenie zawodowe: Co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku Menedżera ds. Analizy Biznesowej w zakresie cyfryzacji.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 144 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie