Praca: Młodszy opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Młodszy opiekun
Miejsce pracy: Borzęcin
Numer: StPr/24/0286
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa mieszkańcom domu. Pomoc w wykonywaniu czynności życia codziennego, w zaspakajaniu potrzeb fizjologicznych stosownie do stopnia ich sprawności, karmienie mieszkańców, pomoc przy zmianie ułożenia chorego, pionizacja.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: sprawowanie opieki nad osobami niepełnosprawnymi

Wymagania inne:

Mile widziany dyplom opiekuna medycznego.

Miejsce pracy:

Borzęcin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku