skip to Main Content

Praca: Opiekun środowiskowy


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Opiekun środowiskowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2256
OBOWIĄZKI:
MYCIE, GOLENIE, KARMIENIE, OBCINANIE PAZNOKCI, ZMIANA POŚCIELI OSOBISTEJ. SPRZĄTANIE, UKŁADANIE W SZAFACH CZYSTEJ BIELIZNY ORAZ ORGANIZOWANIE CZASU WOLNEGO PODOPIECZNYCH ORAZ OGÓLNA OPIEKA.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Borzęcin
  • Opublikowano: 2024-04-12

  • Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa mieszkańcom domu. Pomoc w wykonywaniu czynności życia codziennego, w zaspakajaniu potrzeb fizjologicznych stosownie do stopnia ich sprawności, karmienie mieszkańców, pomoc przy zmianie...

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2024-04-11

  • Zadania:- pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie i higienę osobistą,- nadzorowanie i pomoc we wszystkich czynnościach życiowych,- aktywne uczestniczenie w procesie rehabilitacji.Oferta pracy realizowana w ramach Robót...