Praca: Monter bram

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Monter bram
Miejsce pracy: Karniowice
Numer: StPr/2024-04-22/0969
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Karniowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zobacz podobne oferty

Firma: SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak
  • Miejsce pracy: małopolskie / Oświęcim
  • Opublikowano: wczoraj

  • montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych obsługa Klienta przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu przygotowywanie zamówień dla Klientów rozładunek i załadunek towarów posługiwanie się przyjętym w...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Biskupice (pow. wielicki, gm. Biskupice), Biskupice

  • montaż konstrukcji paneli fotowoltaicznych; Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole Wymagania inne:

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-05-02

  • Pomocy przy montażu klimatyzacji domowej. Przygotowanie stanowiska pracy, wnoszenie i wynoszenie narzędzi z i do samochodu, utrzymanie czystości miejsca pracy. Z czasem samodzielne wykonywanie poszczególnych elementów...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz

  • przygotowanie rowerów do sprzedaży Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Umiejętność obsługi komputera, zainteresowanie i zdolności techniczne.