Praca: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych - oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla bezrobotnego zarejestrowanego w urzędzie pracy w słupcy

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych - oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla bezrobotnego zarejestrowanego w urzędzie pracy w słupcy
Miejsce pracy: Grobla
Numer: StPr/21/0817
OBOWIĄZKI:
Prace hydrauliczne.Umiejętnoścu montażu instalacji wodno- kanalizacyjnych i CO oraz klimatyzacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Grobla

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy