Praca: Monter zagłówków

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Monter zagłówków
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/24/0367
OBOWIĄZKI:
Montowanie zagłówków łóżka z gotowych elementów drewnianych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie, punktualność. Praca od 7.00 do 15.00. Zatrudnienie w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych (FP)

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej