Praca: Pomoc kuchenna

People make places
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Kraków, Rondo Czyżyńskie

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.
Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zadania:
  • Zmywanie naczyń
  • Drobne prace w kuchni
  • Pomoc w kuchni
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - Mile widziane
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemilogicznych
  • Chęci do pracy
Oferujemy:
  • Szkolenia wprowadzające
  • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
  • Pracę na pełen etat
  • Pracę w systemie zmianowym godz. pracy 6:00-14:00, 11-19
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w nowoczesnej restauracji pracowniczej
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku