Praca: Pomoc kuchenna/sprzątanie pomieszczeń

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pomoc kuchenna/sprzątanie pomieszczeń
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1954
OBOWIĄZKI:
Pomoc kuchenna, przygotowywanie i wstępna obróbki artykułów spożywczych, utrzymanie porządku w pomieszczeniach kuchennych, magazynowych i reatauracyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna
Uprawnienia: pracowitość
Uprawnienia: staranność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mile gastronomiczny
Uprawnienia: badania sanepidu

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w restauracji, coctail-barze, pubie, pensjonacie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie