Praca: Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/24/0324
OBOWIĄZKI:
prace budowlane, wykończeniowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

miejsce wykonywania pracy: teren małopolski, praca w godz. 7.00-15.00. Kontynuacja zatrudnienia w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych (program EFS+ (I) FEM).

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej