Praca: Pracownik produkcji

TECH Sterowniki – to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, jak i produktów z gałęzi inteligentnego sterowania, firma stała się jednym z największych producentów automatyki w Polsce. Jedną z najbardziej rozwijających się grupą produktów są urządzeniami do inteligentnego zarządzania budynkami. Produkty firmy TECH Sterowniki pozwalają w łatwy i bezproblemowy sposób zarządzać swoim domem jak i oszczędzać w nim energię.

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Wieprz

Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • chęć do pracy,
  • gotowość do pracy w systemie 1 oraz 2 zmianowym,
  • zaangażowania w wykonywaną pracę.

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Zadania:
  • obsługa maszyn do obróbki kabli,
  • przygotowanie materiału do cięcia,
  • nadzór nad sprawnością techniczną maszyn,
  • składanie sterowników,
  • kontrola zgodności wyrobu z dokumentacją techniczną,
  • lutowanie oraz montaż elementów,
  • raportowanie bezpośredniemu przełożonemu braków / występujących problemów.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pełne wdrożenie na zajmowanym stanowisku,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.