Praca: Pracownik sprzątający

People make places
Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Kraków, ul. Kapelanka

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie kompleksowej obsługi obiektów. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników.​

www.pl.issworld.com
Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:
Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym:
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych​, kuchni i toalet
  • Mycie biurek
  • Odkurzanie wykładzin
  • Codzienne opróżnianie koszy
Wymagania:
  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 17.00-21.00
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę
  • Wynagrodzenie godzinowe, miesięczne
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)