Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/agpe/24/0299
OBOWIĄZKI:
- sprzątanie sal lekcyjnych;- pastowanie podłóg;- mycie okien;- sprzątanie sanitariatów;- sprzątanie korytarzy i głównego holu;- sprzątanie sali gimnastycznej oraz szatni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu