Praca: Rejestratorka medyczna - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Rejestratorka medyczna - staż
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0328
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa informatycznego systemu rejestracji świadczeń zdrowotnych,2. Znajomość i systematyczna obsługa systemu prowadzenia i weryfikacji list oczekujących,3. Prowadzenie sprawozdawczości,4. Udzielanie informacji,5. Ustalanie terminu wizyty,6. Obsługa systemu EWUŚ,7. Prowadzenie dokumentacji,8. Zakładanie historii zdrowia i choroby na podstawie skierowań,9. Udostępnianie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami10. I inne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

znajomość standardów higieny obowiązujących w Szpitalu, kurs rejestratorka medyczna

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie