skip to Main Content

Praca: Robotnik gospodarczy


Sądecki Urząd Pracy
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/0231
OBOWIĄZKI:
Zadania:- sprzątanie i koszenie wokół budynku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zawoja
  • Opublikowano: wczoraj

  • 1. Pomoc w obsłudze Wystawy Stałej ( m.in. oprowadzanie turystów indywidualnych jak i grup zorganizowanych).2. Sprzedaż biletów, wydawnictw oraz pamiątek w punkcie sprzedaży na Wystawie Stałej.3. Prace związane z...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Andrychów
  • Opublikowano: wczoraj

  • zadania i czynności pomocnicze i usługowe w stosunku do innych stanowisk w zakładzie pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-30

  • wg. zał. um nr 159/2024/FP Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: dyspozycyjność Uprawnienia: terminowość Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: kultura osobista Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Szlachtowa
  • Opublikowano: 2024-04-29

  • zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: