Praca: Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Sekretarka
Miejsce pracy: Waksmund
Numer: StPr/24/0284
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Waksmund

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-30

  • Obsługa kancelaryjna i biurowa działu CZR1.Obsługa systemu SZD - informatycznego systemu zarządzania dokumentacją w administracji skarbowej.Obsługa działu CZR1, w tym w szczególności poczty tradycyjnej i...

  • Opublikowano: 2024-04-28

  • Zapoznanie z działalnością, strukturą i funkcjonowaniem Stowarzyszenia Dobrej Nadziei. Więcej informacji w załączniku. Wymagania konieczne: Zawód: Sekretarka medyczna Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz

  • Zakładanie akt głównych i podręcznych spraw karnych. Sporządzanie projektów pism. Rejestracja dowodów rzeczowych oraz czynności w związku z likwidacją. Obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie korespondencji....

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wadowice
  • Opublikowano: 2024-04-15

  • obsługa sekretariatu, kancelarii, odbieranie telefonu, sprawdzanie dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: język angielski Wymagania inne: