Praca: Specjalista ds. nauczania wczesnoszkolnego w systemie brytyjskim ms ps

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. nauczania wczesnoszkolnego w systemie brytyjskim ms ps
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2332
OBOWIĄZKI:
Nauczanie wczesnoszkolne w szkole międzynarodowej w systemie brytyjskim (dla MS i PS).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym. Biegła znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie