Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Wolbrom
Numer: StPr/24/0366
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac porządkowych w budynku oraz wokół budynku
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wolbrom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Zobacz podobne oferty

Firma: ATT Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • OPIS STANOWISKA: utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych gospodarowanie środkami czystości WYMAGANIA: pracowitość, sumienność, schludność, uprzejmość wywiązywanie się z...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Opublikowano: wczoraj

  • Zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, wycieranie kurzu, uzuwanie zabrudzeń itp. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • Sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych w zakładzie produkcji spożywczej.Godziny pracy: 6.00-14.00 i 14.00-21.00, w razie potrzeby praca również w weekendy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

  • Opublikowano: 2024-04-30

  • Dbanie o czystość i znajomość organizacji branży gastronomicznej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: dokładność oraz sumienność Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole Uprawnienia:...