Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Kozłów (pow. miechowski, gm. Kozłów), Kozłów
Numer: StPr/24/0152
OBOWIĄZKI:
utrzymanie czystości na terenie ośrodka
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kozłów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 do 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gołaczewy
  • Opublikowano: wczoraj

  • Utrzymywanie czystości w biurach i nowych obiektach Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Praca teren kracju wg. zleceń.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: 2024-05-13

  • zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zaborze

  • sprzątanie korytarzy szkolnych, sal lekcyjnych;wietrzenie pomieszczeń;opróżnianie koszy;przeprowadzanie dezynfekcji urządzeń sanitarno-higienicznych w ubikacjach Wymagania inne: aktualna książeczka do celów...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

  • Sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych w zakładzie produkcji spożywczej.Godziny pracy: 6.00-14.00 i 14.00-21.00, w razie potrzeby praca również w weekendy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...