Praca: Technik serwisu HVAC

Technik serwisu HVAC
Miejsce pracy: małopolskie
Czego oczekujemy?
  • Minimum rok doświadczenia w sektorze HVAC
  • Certyfikat F-GAZ, preferowane uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zdolności techniczne i samodzielność
Twoje przyszłe zadania obejmują:
  • Serwisowanie systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • Instalowanie urządzeń,
  • Diagnostykę oraz naprawę usterek.
Na co możesz liczyć?
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę, stałe godziny pracy
  • Rozwój zawodowy i szkolenia
  • Przyjazna atmosfera
  • Samochód służbowy
  • Benefity (pakiet medyczny i sportowy)