skip to Main Content

Praca: Kierownik sklepu


Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Kierownik sklepu
Miejsce pracy: Łęki
Numer: StPr/dasz/18/1901
OBOWIĄZKI:
Kierowanie zespołem, negocjowanie cen, zamawianie towaru, dbanie o wizerunek sklepu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

Doświadczenie w handlu.

Miejsce pracy:

Łęki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Łęki
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Kierowanie zespołem, negocjowanie cen, zamawianie towaru, dbanie o wizerunek sklepu.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakWymagania inne:Doświadczenie w handlu.

Firma: Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Miechów ul. Racławicka 45b
  • Opublikowano: 2020-11-20

  • Zależy nam, aby Osoby pracujące na tym stanowisku:miały doświadczenie w zarządzaniu zespołem,posiadały wysokie umiejętności interpersonalne,były zorientowane na sprzedaż i Klienta,umiały realizować cele...

Firma: GTI Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wieliczka
  • Opublikowano: 2020-11-18

  • Oferujemy:umowę o pracęciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmiepodnoszenie kwalifikacji zawodowychmożliwość osobistego rozwoju (bezpłatne szkolenia)kontakt z najnowocześniejszymi...

Firma: Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków ul. Zygmunta Glegera
  • Opublikowano: 2020-11-13

  • Zależy nam, aby Osoby pracujące na tym stanowisku:miały doświadczenie w zarządzaniu zespołem,posiadały wysokie umiejętności interpersonalne,były zorientowane na sprzedaż i Klienta,umiały realizować cele...

Back To Top