skip to Main Content

Praca: Pracownik budowlany


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1372
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac związanych z róznymi etapami budowy.umowa o pracę na 1 miesiąc okres próbny z możliwością przedłużeniagodz. pracy: 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Krauszów
  • Opublikowano: wczoraj

  • Wykonywanie prac budowlanych, montażowych, glazurniczo-posadzkarskich, wykonywanie szalunków i ciecia materiałów budowlanych wykorzystywanych przy pracach, wykonywanie poleceń służbowych własciciela firmy Wymagania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Balin
  • Opublikowano: wczoraj

  • prace budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dąbrowa Tarnowska
  • Opublikowano: wczoraj

  • Wykonywanie prac remontowo budowlanych i wykończeniowych w tym prace: malarskie, zabudowań płyt G-K, sufity podwieszane, układanie glazury, układanie paneli, ściąganie tapet, skuwanie kafelków, wynoszenie gruzu, prace...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Szczawnik
  • Opublikowano: 2024-04-30

  • Prace wykończeniowe na terenie Małopolski w godz. 7.00-15.00. Kontakt tel. 602484428 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: