Praca: Pracownik serwisowy

People make places
Pracownik serwisowy
Miejsce pracy: Kraków, al Pokoju 18

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie kompleksowej obsługi obiektów. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników.​

www.pl.issworld.com
Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:
  • Dbanie o porządek na tarasie
  • Utrzymanie czystości wewnątrz budynku
  • Zamiatanie, zbieranie śmieci, mycie powierzchni,
  • Pielęgnacja roślin
  • Dbanie o estetyczny wygląd przestrzeni tarasu
  • Monitorowanie stanu tarasu i zgłaszanie usterek do działu technicznego
Wymagania:
  • Poczucia estetyki
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności organizacyjnych
  • Chęci do pracy oraz zaangażowania
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 28,7 zł brutto za godzinę
  • Gotowość do pracy w niepełnym wymiarze w godzinach 11:00-15:00
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji specjalistycznych ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze).