skip to Main Content

Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)


Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Bibice
Numer: StPr/2024-04-02/0762
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Życzliwe nastawienie, uczciwość, punktualność, dobra komunikacja i organizacja pracy

Miejsce pracy:

Bibice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Bell Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Opis stanowiska: mycie pomieszczeń wraz ze znajdującymi się tam urządzeniami i sprzętem Oferujemy: zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Głównym celem pracy jest zapewnienie porządku i czystości w miejscach jej powierzonych. Do najbardziej charakterystycznych zajęć w tym zawodzie należy: zamiatanie (podłogo, posadzki), wycieranie, mycie (schody, okna,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zaborze
  • Opublikowano: wczoraj

  • sprzątanie korytarzy szkolnych, sal lekcyjnych;wietrzenie pomieszczeń;opróżnianie koszy;przeprowadzanie dezynfekcji urządzeń sanitarno-higienicznych w ubikacjach Wymagania inne: aktualna książeczka do celów...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kozłów (pow. miechowski, gm. Kozłów), Kozłów
  • Opublikowano: wczoraj

  • utrzymanie czystości na terenie ośrodka Wymagania inne: