skip to Main Content
Małopolski Rynek Pracy

Małopolski rynek pracy

Województwa znajdujące się na południu naszego kraju, cechuje jak na razie największy współczynnik rozwoju regionalnego. Nowo powstające zakłady pracy, firmy oraz ilość szkoleń i funduszy dla młodych przedsiębiorców, pomagają znacznie w podjęciu decyzji o otworzeniu własnej działalności.

Najbardziej rentowne sektory województwa małopolskiego

Zdecydowanym faworytem rankingu najbardziej rentownych przedsiębiorstw, są firmy transportowe. Zaraz po nich znajdują się przedsiębiorstwa zajmujące się dostawami wody lub utylizacją odpadów. To dość popularne w ostatnich czasach zawody, dzięki którym funkcjonujemy w czystym otoczeniu i nie musimy obawiać się o to, że w danym sklepie zabraknie towaru dla nas.

Rynek pracy województwa małopolskiego stoi otworem przed wieloma osobami, również tymi działającymi w sektorach usługowych oraz bankowych. Nie następuje znaczący przesyt rynku, tak więc można próbować swoich sił w prowadzeniu własnej działalności. Dzięki zwróceniu się do instytucji związanych z rynkiem pracy, z pewnością uzyskamy dodatkowe fundusze oraz odpowiednie przeszkolenie, które pomoże w rozwoju działalności na nieco szerszą skalę.

Back To Top