skip to Main Content
Nowe Miejsca Pracy W Województwie Małopolskim

Nowe miejsca pracy w województwie małopolskim

Województwo małopolskie staje się coraz bardziej otwartym i przyjaznym miejscem do życia i pracy dla młodych ludzi. Również osoby poszukujące miejsca, gdzie znaleźliby zatrudnienie tuż po przekwalifikowaniu, znajdą coś dla siebie. Pakiet ofert pracy wydaje się być coraz bogatszy, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie miesiące.

Kierowcy i młodzi graficy w województwie małopolskim

Jeśli chodzi o zawody deficytowe lub takie, które za chwilę właśnie takimi się staną, z pewnością są to sektory IT oraz transportowy. Brakuje kierowców pracujących za określone stawki, tak jak i w drugim przypadku – brakuje dobrze wykształconych specjalistów branży IT. Rynek co prawda rozwija się dość prężnie, oferując wielu informatykom pracę zdalną. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż są to pracownicy, wykonujący określone zadania w danym odstępie czasu.

Rynek mieszkaniowy w Krakowie wciąż ma do zaoferowania nowe mieszkania, więc jeśli zastanawiasz się nad miejscem choćby tymczasowego pobytu, zastanów się nad Krakowem i innymi miastami województwa małopolskiego, stanowiącego coraz większą konkurencję dla Warszawy.

Back To Top