skip to Main Content
Praca Dla Nauczycieli W Województwie Małopolskim

Praca dla nauczycieli w województwie małopolskim

Ostatnia reforma wzbudziła bardzo wiele kontrowersji. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ wiązała się ona z pojawieniem się budynków, dla których trudno na nowo znaleźć zastosowanie, jak również mnóstwem pracowników tuż przed dojściem do wieku emerytalnego. Pytanie – co teraz z ich karierą?

Praca w małopolskim dla nauczycieli

Wiemy, że rynek pracy do pewnego momentu miał kłopot z otwieraniem się na pewne grupy wiekowe. Dziś na szczęście jest coraz lepiej – wydaje się, że dla każdego znajdzie się interesujące zajęcie, które pozwoli na dobrnięcie do czasu emerytury. Praca w małopolskim szczególnie pod względem zarobków, jest atrakcyjna dla każdej grupy wiekowej.

Biorąc pod uwagę fakt, że niedługo do szkół trafi kolejny wyż demograficzny, nauczyciele nie powinni martwić się o zatrudnienie. Renesans przeżywają szkoły prywatne, w których nauka powoli wyrównuje poziomem do najlepszych szkół państwowych. To również daje nadzieję dla każdego, kto twierdził, że nie ma dla niego miejsca na rynku edukacyjnym.

Jak się okazuje, nauczyciele na emeryturze również mogą dorabiać np. jako korepetytorzy. Co ciekawe, z ich wiedzy i doświadczenia korzystają również przyszli studenci, którzy chcą poszerzyć wiedzę zdobytą w liceum, tuż przed pójściem na studia.

Back To Top