skip to Main Content
Zapotrzebowanie Na Konkretne Zawody W Województwie Małopolskim

Zapotrzebowanie na konkretne zawody w województwie małopolskim

Każdy region wydaje się specjalizować w czymś innym. W jednym z nich poszukuje się znacznie więcej kierowców niż w pozostałych, kolejny zaś wyraża zapotrzebowanie na pracowników zupełnie odmiennych grup zawodowych. Przygotowaliśmy mały przegląd zawodów, których przedstawiciele nie powinni mieć kłopotów ze znalezieniem pracy w 2018 roku.

Barometr zawodów województwa małopolskiego

Nikogo chyba nie zaskoczy jeden z wniosków, które można wysnuć po lekturze omówienia raportu Barometr Zawodów – specjaliści są najbardziej pożądanymi z pracowników. Zarówno mechanicy jak i cukiernicy nie powinni mieć najmniejszych problemów ze znalezieniem pracy w 2018 roku w województwie małopolskim. Kolejne grupy zawodowe w których nieco brakuje pracowników to piekarze, programiści, kierowcy, a także graficy. To dość duża rozbieżność specjalizacji, jednak cechują się one raczej dość wąskim zakresem wymaganych umiejętności.

Wyniki badania Barometr Zawodów potwierdzają, że wykształcenie ogólne nie wystarczy w dzisiejszych czasach, aby odnieść sukces. Warto znaleźć dziedzinę, w której będziemy się specjalizować i niech to ona będzie naszą wizytówką na rynku pracy.

Back To Top